Co nam przyniósł styczeń

Terezjański styczniowy Newsletter obfituje w wiele ciekawych wydarzeń, które dokonały się w życiu naszej Rodziny zakonnej, jak również w życiu Kościoła powszechnego. Stajemy na progu Nowego Roku, aby dzielić się z Wami dobrymi treściami, które niech budują nasze wnętrze i nasz światopogląd.

Redaktor naczelny Biuletyny s. Bogumiła Ptasińska CST w skierowanych słowach zachęca nas do zapoznania się z nim: “Polecamy artykuły umieszczone w naszym biuletynie, które mogą być nie tylko ciekawą lekturą, ale również źródłem rzetelnych informacji.

Warto zapoznać się z opisem niecodziennego wydarzenia w Domu Generalnym w Podkowie Leśnej, gdzie siostry wzięły udział w transmisji nabożeństwa Drogi Betlejemskiej. Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na temat przygotowanego przez s. Teresę Kalską wraz dziećmi z ogniska misyjnego programu artystycznego pt. “Maleńka Miłość”.

Szczególnie polecamy artykuł dotyczący Światowego Dnia Chorych na Trąd, który przygotowały s. Wioletta Pietrewicz i s. Daniela Pruszyńska, pracujące w szpitalu dla trędowatych w Gioia del Colle”.

Zapraszamy do studium styczniowego Newslettera

s. Dawida Prusińska CST

Dodaj komentarz