Paschalna radość

Terezjański kwietniowy Newsletter obfituje w wiele ciekawych wydarzeń, które dokonały się w życiu naszej Rodziny zakonnej, jak również w życiu Kościoła powszechnego. Trwamy w okresie Wielkanocnej radości ze zwycięstwa życia nad śmiercią, dobra nad złem, miłości nad nienawiścią. Dzięki Zmartwychwstałemu możemy doświadczać w życiu nieustannej paschalnej radości.

Redaktor naczelny Biuletyny siostra Bogumiła Ptasińska CST w skierowanych słowach zachęca nas do zapoznania się z terezjańskim Newsletterem:

“W bieżącym numerze znajdziecie wiadomości z naszej placówki misyjnej w Oruro oraz podsumowanie akcji Listy do misjonarzy zaanimowanej przez siostrę Agnieszkę Jaworską CST. Warto również przeczytać relacje z kolejnego spotkania sióstr w Szkole Modlitwy Karmelitańskiej. Zachęcamy, by zapoznać się z niezwykle ciekawym artykułem siostry Nikodemy Czernieckiej CST na Niedzielę Dobrego Pasterza oraz refleksją na temat św. Józefa i jego pracy opracowaną przez ojca Zbigniewa Frankowskiego OSPPE. Szczególnie gorąco zapraszamy do obejrzenia pierwszej części dokumentalnego filmu pana Tomasza Domańskiego o Zgromadzeniu Sióstr św. Teresy od Dzieciątka Jezus pt. Terezjanki, świat życia zakonnego”.

Zapraszamy do studium styczniowego Newslettera

s. Dawida Prusińska CST

Dodaj komentarz