Paschalna radość

Terezjański kwietniowy Newsletter obfituje w wiele ciekawych wydarzeń, które dokonały się w życiu naszej Rodziny zakonnej, jak również w życiu Kościoła powszechnego. Trwamy w okresie Wielkanocnej radości ze zwycięstwa życia nad śmiercią, dobra nad złem, miłości nad nienawiścią. Dzięki Zmartwychwstałemu możemy doświadczać w życiu nieustannej paschalnej radości.

Redaktor naczelny Biuletyny siostra Bogumiła Ptasińska CST w skierowanych słowach zachęca nas do zapoznania się z terezjańskim Newsletterem:

“W bieżącym numerze znajdziecie wiadomości z naszej placówki misyjnej w Oruro oraz podsumowanie akcji Listy do misjonarzy zaanimowanej przez siostrę Agnieszkę Jaworską CST. Warto również przeczytać relacje z kolejnego spotkania sióstr w Szkole Modlitwy Karmelitańskiej. Zachęcamy, by zapoznać się z niezwykle ciekawym artykułem siostry Nikodemy Czernieckiej CST na Niedzielę Dobrego Pasterza oraz refleksją na temat św. Józefa i jego pracy opracowaną przez ojca Zbigniewa Frankowskiego OSPPE. Szczególnie gorąco zapraszamy do obejrzenia pierwszej części dokumentalnego filmu pana Tomasza Domańskiego o Zgromadzeniu Sióstr św. Teresy od Dzieciątka Jezus pt. Terezjanki, świat życia zakonnego”.

Zapraszamy do studium styczniowego Newslettera

s. Dawida Prusińska CST

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *