Podziękowanie ze szpitala

Siostra Regina Stadnik w czasie pierwszej fali pandemii, jako pielęgniarka podjęła się wolontariatu w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Sytuacja była trudna, ponieważ koronawirusem zostali zarażeni zarówno chorzy leżący w szpitalu, jak i personel pracujący na oddziałach. Siostra Regina pracowała w szpitalu na oddziale gastrologii od połowy kwietnia do końca czerwca 2020 roku.

Społeczność Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego przekazała pisemne podziękowanie za bezinteresowną i ofiarną pracę siostry Reginy Stadnik w szpitalu oraz pomoc okazaną chorym i personelowi przez Zgromadzenie Sióstr św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

 

Od 9 grudnia 2020 roku s. Regina Stadnik jeszcze raz podjęła się charytatywnej pracy w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim na tym samym oddziale gastrologii, by wspomóc personel medyczny, a przede wszystkim zatroszczyć się o chorych.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o służbie zdrowia oraz chorych, którzy cierpią fizycznie i duchowo. Nasza modlitwa jest im bardzo potrzebna!

Dodaj komentarz